..a že bylo na co koukat!

Ahoj všem,
dneska přícházím s pár tipy na dobré seriály a filmy, které jsem si v poslední době oblíbila. Nějak mi přijde, že se už dobré snímky nenatáčí, nebo jsem možná tak vybíravá?! A tak jsem ráda, že zas bylo na co koukat! 📺


Excelentní seriál, dalo by se říct přesně takový, na jaký jsem dlouhé roky čekala ( od dob O.C. ). Díky němu jsem si zamilovala Drew, kterou jsem do té doby moc nemusela. Nechápu proč! Je skvělá! Série jsou vtipné, zábavné, o zvraty není nouze a hlavní postavy si zamilujete všechny! Kdo má rád zombíky, bude pro něj Santa Clarita diet tou správnou volbou.
Pokud jste hádali, že Vám Sabrina něco říká, nepletete se, je to v podstatě obdoba seriálu Sabrina mladá čarodějka, jen trošku víc hororovitější. Temný teen fantasy seriál, co Vás vtáhne do děje, protože ta atmosféra, jako ve starých klasický hororech, ta je skvělá! Krvavé, temné a obšas šíleně ulítlé. 

 


Krásná rodinná podívaná, kdy si zase připomeneme, že rodina je důležitější než práce, a že si dospělí zapomněli hrát a znovuobjevit dítě uvnitř sebe. Já, jako milovnice medvídka Pů, jsem musela tenhle film vidět, a moc mě pohladil po duši.

 


Napřed jsem si myslela, že film ani nedokoukám, má takový zvláštní styl humoru a emoce jsou podávány tak, jak tomu asi úplně každý z nás nebude rozumět. Není to film jen o lidech a o psech, ale hlavně o povaze živých bytostí. Přináší nám hlubší poselství, ale na to si musí přijít každý sám.
5 komentářů

 1. Mě nejvíc zaujal Kryštůfek Robin, podobné pohlazení po duši bych teď potřebovala vidět :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. CHILLING ADVENTURES OF SABRINA si chcem už dlho pozrieť, takže teraz nejak rýchlo prejsť skúškovým a môžem sa pustiť do pozerania :D :)
  What A Fancy World

  OdpovědětVymazat
 3. Oba seriály ma zaujali :-) o Sabrine som už počula, len som sa k nej ešte nedostala :-)

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
 4. O tomhle jsem už něco slyšela a hledám další seriál po dokončení Pretty Little Liars. Takže tomuhle bych mohla dát šanci.. :)

  Life by Angellyca

  OdpovědětVymazat
 5. Znám z těchto seriálů jen Sabrinu, ta mě moc bavila a nemůžu se dočkat další řady:)

  OdpovědětVymazat