Jak mi Ducray zachránil vlasy

Byla jednou jedna holka, co otěhotněla a těšila se na svého prvního potomka.
Jak měsíce plynuly, začala si všímat, že jí houstnou vlasy, rostou rychleji, že jí narostly nehty, jaké nikdy neměla a že se jí zlepšila pleť...

No, a to všechno mi vydrželo, kromě vlasů. Když se Maty narodil, o vlasy jsem začala přicházet brutálním způsobem. Z vlasů, co mi ve vaně při mytí vypadaly, bych si mohla udělat paruku.
Ale mě se to moc nechtěli zvykala jsem si na režim s miminkem, neměla jsem čas, a bla bla bla další výmluvy.
Až jsem jednoho dne viděla vyděšený výraz mých rodičů doprovázený slovy "vždyť ty jsi plešatá". No nebudeme přehánět, zas tak hrozný to nebylo. Ale když jsem si vlasy vyšesala do vysokého drdolu, opravdu jsem měla "kouty".
Můj taťka se tedy sebral, a jel mi sehnat nějaký zázrak. A tím byl právě Ducray.


Šampon a kondicionér Anaphase+

Šampon posiluje a revitalizuje vlasy, obsahuje komplex vitamínů, které dodávají základní výživné látky, které jsou nutné pro růst vlasů. Monolaurin zmírňuje vypadávání vlasů, a to působením na enzym, jež je za vypadávání vlasů zodpovědný. Jeho specifické složení dodává objem vlasům se sklonem k vypadávání.
Kondicionér  dodává vlasům potřebné vitamíny a výživu pro udržení jejich zdravého vzhledu a vitality. Vlasy jsou silnější a zářivější již od prvního použití a snadněji se rozčesávají.

Toť oficiální popis. A teď nějaké mojo postřehy. Oboje používám již od ledna, a musím říct (posoudíte i Vy na dalších fotkách), že mi vlasy opravdu zhoustly a povyrostly tam, kde to bylo třeba.
Po šamponu jsou vlasy rychleji mastné, ale rozhodně to není nic kritického. Při jeho použití jsem vždy nanesla, napěnila na vlasy, a nechala cca 5 minut působit. Opakovala jsem ještě jednout.
 Od kondicionéru nečekejte žádné zázraky, myslím ve smyslu toho, že byste po něm měly vlasy hebké a šly rozčesat samy. Jeho úkolem je primárně vlasy také nasosat vitamíny. Také jsem ho nechala na vlasech působit, třeba i deset minut. Po jeho použití jsem tak musela ještě sáhnout po spreji na rozčesávání. Dalším, velmi důležitým prvkem v regeneraci mých vlasů, byl Ducray Neoptide roztok.
Balení obsahuje tři lahvičky roztoku po 30 ml. Jedna lahvička je na jeden měsíc, a roztok nastříkám na pokožku vlasů (v místech, kde mi vypadaly) a již neoplachuji. Protože mi vlasy vypadaly především vpředu, lahvičku jsem měla na tři měsíce, každý den jsem stříkala 12x večer. Nutno dodat, že v oficiálním popise je psáno, že vlasy nemastí, ovšem já poněm měla vlasy mastné. Možná to bylo i právě kombinací se šamponem a kondicionérem.
Roztok proti vypadávání vlasů účinkuje především na vlasový folikul a stimuluje růstovou fázi. Tetra – peptid koncentrát (spojení aminokyselin) podporuje růst vlasů a znatelně prodlužuje růstovou fázi vlasů. Chronické vypadávání vlasů je potlačeno. Vlasový folikul je stimulován aktivací kožní mikrocirkulace a výrazně se zlepšuje růst vlasů.
Spojením dalších aktivních přísad ( Neoruscin, Nicotinamid a GP4G) je podporována výživa vlasového folikulu a buňkám jsou dodány aktivní energetické látky nezbytné pro růst vlasů. Všechny vlasy jsou takto stimulovány , ztráta vlasů pomalu klesá a vlasy začínají být posílené.

PŘED 
 

PO 3 MĚSÍCÍCH
 
 

V závěru tedy jen dodám, že peněz za všechny přípravky rozhodně nelituji, a stály za to! Já jsem s výsledkem moc spokojená a doporučuji.

1 komentář

  1. Ta cena :-( ale jestli to pomáhá, tak se na to nedívám. Já používala dlouho proti vypadávání Milvu a také pomáhalo a ještě k tomu vlasy rostly jako zběsilé :-)
    All my cosmetics

    OdpovědětVymazat