{ Knižní nášup }

Pěkné sobotní ráno!
Taky Vám chybí sluníčko? Mě moc. Tohle focení nové knihy Bohemia od Jana Svěráka bylo asi poslední, co jsme šli v mikině a užívali si, jak nás paprsky pálí do obličeje.
Tak moc jsem se těšila na podzim, na padající barevné listí, na vlahý deštík, a ono to bylo v podstatě pár dní a pak hup do zimy, do opadaných stromů, do hnědého zahnilého listí a zoraných polí.
Třeba bude v prosinci alespoň sníh!
Mimochodem, kniha se mi líbila. Než jsem se do ní pustila, ani jsem raději nečetla žádné recenze nebo doporučení, prostě jsem si na ni chtěla udělat vlastní názor,


Na Velkou samotu jsem se moc těšila, četli jste někdo Slavíka od této autorky? Je to jedna z mých neoblíbenějších knih. A ačkoliv nemám ráda příběhy, co se odehrávají za války, tohle dojemné a poutavé vyprávění mě opravdu "zasáhlo", dá se říct.
No a Poslední palác jsem si vzala už jen ze zvědavosti. Však kdo by nechtěl nahlédnou do hluboké historie tak honosné vily. Knihu mám rozečtenou a zatím se mi moc líbí.Chovejte se jako kočka 2 mě opět přesvědčilo, že se od těchto tvorů máme hodně co učit. Nejvíc asi to, abychom měli věci takzvaně na párku. Zhltla jsem ji během večera a moc ji doporučuji. Je to milé a úsměvné čtení.


No a jakým knižním novinkám, nebo stálicím, jste podlehli Vy?

2 komentáře

  1. Chovejte se jako kočka (1) jsem kupovala minulý rok kamarádce k Vánocům a byla z knížky úplně nadšená :) Trošku mě mrzí, že jsem kamarádce koupila dárek k Vánocům dřív, než jsem zjistila, že je druhý díl :)

    Another Dominika | Ze sekáče

    OdpovědětVymazat
  2. nice post dear :) I follow you on gfc # 3 , follow back?

    https://bubasworld.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat

© emblog